KWS

KWS Vas partner

Country Manager secerna repa:†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Ferenc Šmit, B.Sc.†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††
Mob: +381 (63) 429 303†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††
E-mail:ferenc.smit@kws.com

Regionalni direktor Jugoistocne Evrope

Claus Hoeck
claus.hoeck@kws.com

Prodaja

Radosav Mitrić, B.Sc.
Sales Manager
Mob: +381 (63) 85 95 222
E-mail: radosav.mitric@kws.com

Dr. Tihomir Gujaničić
Agroservice Manager
Mob: +381 (63) 429 302
E-mail: tihomir.gujanicic@kws.com

Marketing, Agroservis i Selekcija

Dr. Tihomir Gujaničić, phd.
Agroservice Manager
Mob: +381 (63) 429 302
E-mail: tihomir.gujanicic@kws.com

Ivana Gligorijević, B.Ecc.
Marketing manager
Mobil.: +381 (63) 333 780
ivana.gligorijevic@kws.com

Ana Radosavljevic , B.Sc.
Sales assistant
Mobil.: +381 (63) 421 274
ana.radosavljevic@kws.com

Administracija

Mirela Sankovic†
Business partner HR
Mobil.: +381 (63) 421 058††
mirela.sankovic@kws.com †††††

Ana Pejovic Matijevic , B.Ecc.
Chief accountant
Mobil.: +381 (63) 330-327
ana.pejovicmatijevic@kws.com

Ljiljana Katic ,B.Ecc.
Accountant
Mobil.: +381 (63) 493 115
eMail: ljiljana.katic@kws.com

Zeljka Filipovic †,B.Ecc.
†Accountant
Tel. +381 63 429 300
eMail: zeljka.filipovic@kws.com

Sofija Krnjolac
Office assistant
Mobil.: +381 (63) 421 386

Email: sofija.krnojelac@kws.com

Boris Miletic †, B.Sc.
Logistic manager
Mobil.: +381 (63) 706-7425
boris.miletic@kws.com

Miljana Tomicevic , B.Sc.
Logistic assistant
Mobil.: +381 (63) 429-304
miljana.tomicevic@kws.com

Danijela Vasiljevic, B.Ecc.
Logistic assistant
Mobil.: +381 (63) 864 - 10 -58
†danijela.vasiljevic@kws.com

Snezana Djordjevic†
MM/PP assistant
Mobil.: +381 (63) 10 66 197
snezana.djordjevic@kws.com


KWS