KWS

KWS Vas partner

Generalni direktor:

Dr Pavle Sklenar
Country Manager

Prodaja

Sandra Lausevic , B.Sc.
Menadzer prodaje
Mobil.: +381 (63) 429 448
sandra.lausevic@kws.com

Vucko Busatovic , B.Sc.
Juzni Banat
Mobil.: +381 (63) 8662824
eMail: vucko.busatovic@kws.com

Aleksandar Urosevic , B.Sc.
Branicevski okrug, istocna i deo Centralne Srbije
Mobil.: +381 (63) 402 745
eMail: aleksandar.urosevic@kws.com

Perica Grujin, B.Sc.
Srem
Mobil.: +381 (63) 429 455
eMail: perica.grujin@kws.com

Ivan Mojsilovic, B.Sc.
Rasinski okrug i Juzna Srbija
Mobil.: +381 (63) 10 66 193
eMail: ivan.mojsilovic@kws.com

Ivana Drljaca,† B.Sc.
Juzna Backa
Mobil.: +381 (63) 316 542
eMail: ivana.drljaca@kws.com

Laslo Siladji ,B.Sc.
Severni Banat
Mobil.: +381 (63) 312 754
eMail: laslo.siladji@kws.com

Milan Momcilovic, B.Sc
Zapadno juzni deo Severne Backe i severni deo Juzne Backe
Mobil.: +381 (63) 10 66 191
eMail: milan.momcilovic@kws.com

Nikola Tiosavljevic , B.Ecc.
Juzni Banat
Mobil.: +381 63 320 948
eMail: nikola.tiosavljevic@kws.com

Nemanja Ninkovic† , B.Sc.
Macva i Kolubara
Mobil.: +381 63 10 66 192
eMail: nemanja.ninkovic@kws.com

Proizvodnja

Zoran Vidojković, B.Sc.
Production manager
Mobil.: +381 (63) 429 333
zoran.vidojkovic@kws.com

Slobodan Radojčić, B.Sc.
Production manager
Mobil.: +381 (63) 429 445

slobodan.radojcic@kws.com

Zorica Grujic , B.Sc.
Production assistant
Mobil.: +381 (63) 359 241

zorica.grujic@kws.com

Novica Milanovic, B.Sc.
Production assistant
Mobil.: +381 (63) 644-362

novica.milanovic@kws.com

Stevan Apic
Production assistant - Trainee
Mobil.: +381 (63) 644-326
stevan.apic@kws.com

Marko Dujin
Production assistant
Mobil.: +381 (63)†429 051

marko.dujin@kws.com


Marketing i Agroservis

Ivana Gligorijević, B.Ecc.
Marketing manager
Mobil.: +381 (63) 333 780
ivana.gligorijevic@kws.com

Dr. Zdravko Hojka, phd.
Agroservice and Product Manager
Mobil.: +381 (63) 429 021

zdravko.hojka@kws.com

Ana Radosavljevic , B.Sc.
Sales assistant
Mobil.: +381 (63) 421 274
ana.radosavljevic@kws.com

Administracija

Jelena Milinkovic
HR Coordinator
Mobil.: +381 (63) 422 851
jelena.milinkovic@kws.com

Ana Pejovic Matijevic , B.Ecc.
Chief accountant
Mobil.: +381 (63) 330-327
ana.pejovicmatijevic@kws.com

Ljiljana Katic ,B.Ecc.
Accountant
Mobil.: +381 (63) 493 115
eMail: ljiljana.katic@kws.com

Ivana Radosavljevic† ,B.Ecc.
Trainee Accountant
Tel. +381 11 4143 304
eMail: ivana.radosavljevic@kws.com

Sofija Krnojelac
Office assistant
Mobil.: +381 (63) 421 386

sofija.krnojelac@kws.com

Boris Miletic †, B.Sc.
Logistic manager
Mobil.: +381 (63) 706-7425
boris.miletic@kws.com

Miljana Tomicevic , B.Sc.
Logistic assistant
Mobil.: +381 (63) 429-304
miljana.tomicevic@kws.com

Danijela Vasiljevic, B.Ecc.
Logistic assistant
Mobil.: +381 (63) 864 - 10 -58
†danijela.vasiljevic@kws.com

Snezana Djordjevic†
PP
Mobil.: +381 (63) 10 66 197
snezana.djordjevic@kws.com


KWS