KWS

Dani polja 2014

Kako biste lakse saznali gde mozete da vidite KWS ogledno polje, ukoliko niste do sada, kontaktirajte KWS predstavnika prodaje za Vas region .Saznacete gde i kada ce biti odrzani Dani polja u Vasem regionu i biti nas dragi gost toga dana.

Sirom nase zemlje su postavljeni brojni KWS ogledi, uglavnom pored glavnih puteva, kako bi proizvodjaci mogli da se upoznaju sa KWS sortimentom, da uporede sa svojim poljima, ali i da vide neke nove hibride koji dolaze na nase trziste. Sva KWS - ova polja su obelezena na isti nacin , KWS tablom za polja, tako da se lakse moze prepoznati gde je KWS polje. Vazno je istaci da cemo i ove godine organizovati nasa druzenja sa proizvodjacima sirom zemlje, kako bi razmenili iskustva, videli koje su novine iz nase kuce, ali da sve ne prodje samo u poslovnom duhu , kao i svake godine bice vremena i za zabavni deo.

Za Vise informacija o samim Danima polja se mozete informisati kod KWS predstavnika za Vas region:

Vucko Busatovic , B.Sc.
Juzni Banat
Mobil.: +381 (63) 8662824
eMail: vucko.busatovic@kws.com

Aleksandar Urosevic , B.Sc.
Branicevski okrug, istocna i deo Centralne Srbije
Mobil.: +381 (63) 402 745
eMail: aleksandar.urosevic@kws.com

Marko Dujin, B.Sc.
Centralni Banat
Mobil.: +381 (63) 429 051
eMail: marko.dujin@kws.com

Perica Grujin, B.Sc.
Srem
Mobil.: +381 (63) 429 455
eMail: perica.grujin@kws.com

Sandra Lausevic , B.Sc.
Juzna i Zapadna Backa
Mobil.: +381 (63) 429 448
eMail: sandra.lausevic@kws.com

Nikola Pantelic, B.Sc.
Macva
Mobil.: +381 (63) 10 66 192
eMail: nikola.pantelic@kws.com

Ivan Mojsilovic, B.Sc.
Rasinski okrug i Juzna Srbija
Mobil.: +381 (63) 10 66 193
eMail: ivan.mojsilovic@kws.com

Jelena Gvozdenovic. B.Sc.
Juzna Backa
Mobil.: +381 (63) 316 542
eMail: jelena.gvozdenovic@kws.com

Sandra Stojicic, B.Sc.
Zapadna i deo Juzne B
Mobil.: +381 (63) 313 684
eMail: sandra.stojicic@kws.com

Laslo Siladji
Severni Banat i Severna Backa
Mobil.: +381 (63) 312 754
eMail: laslo.siladji@kws.com

Milan Momcilovic, B.Sc
Zapadno juzni deo Severne Backe i severni deo Juzne Backe
Mobil.: +381 (63) 10 66 191
eMail: milan.momcilovic@kws.com


KWS